Патронен празник на СОУ „Јосиф Јосифовски“-Гевгелија


СОУ„Јосиф Јосифовски“-Гевгелија Ве поканува на одбележување на патрониот празник кој ќе се реализира на 26.4.2018( четврток) и 27.4.2018год. (петок).

Comments

comments

Check Also

Почеток на учебната 2019/2020 година

На 2.9.2019год. ( понеделник ) започнува учебната 2019/2020 година. Наставата ќе се одвива во една …

Powered by keepvid themefull earn money